Korku Gerilim

Halüsinasyon

Şaşırtmak için çok uğraşılmış, çok fazla karakter ve geri dönüş var.Kafanız karışıyor ve okurken tam adapte olamıyorsunuz. Bazı yerleri anlamak için iki kere falan okumanız gerekiyor.

Doğradığı her kurbanın üzerine başka bir kadının ismini dağlayan sapık…

Katilin saplantı haline getirdiği 118 rakamının gizemi… Polisle, kedinin fareyle oynadığı gibi oynayan kan içici bir avcı. Onun peşine düşen i kendi ruhsal sıkıntıları içinde boğulup kalmış kırk dört yaşında bir profil uzmanı.

Aklın sınırlarını zorlayan bir hayal gücü,kalbin temposunu bozacak bir gerilim ve hemen yanı başınızda soluğunu hissedeceğiniz güçlü karakterler.Elinizdeki kitap pimi çekilip beyninizin labirentlerine bırakılmış bir bomba etkisi yaratacak!

Soluğunuzu kesecek,zihninizi allak bullak edecek, sarsıcı,gerçekçi bir psikolojik-gerilim kurgu. Bildiğiniz her şeyi unutun ve aklın sınırlarını zorlayacak bu gizemli hikayenin kapılarından geçin; kitabı bitirdiğinizde hayat çok farklı olacak.Çünkü zihninizde açtığı tahribatı kolay kolay tamir edemeyeceksiniz!

Hiç düşmeyen bir tempo! Tedirgin edici bir gerilim! Baş döndürücü ve karmaşık bir gizem! tahmin edilmesi imkansız bir son!

Yazarı : Aleın Kentıgerna

Yayınevi : Panama

Sayfa Sayısı : 424

Leave a Reply

Your email address will not be published.