Roman

Beni Bulun

Gerçek bir hayat hikayesi. Çok küçük yaşlarda aile bireyleri tarafından tecavüze uğruyor.Daha sonra lisedeki sevgilisi tarafından hamile bırakılıyor ve okul arkadaşının babası tarafından kaçırılmasıyla başından geçen olaylar başlıyor. Keşke böyle bir hayat yaşamamış olsaydı ve bizde böyle bir kitabı okumamış olsaydık.

On bir sene boyunca kilit altında tutuldum., türlü işkencelere maruz kaldım. Bu hayatımın hali hazırda bildiğiniz kısmı olabilir fakat bilmediğiniz daha çok şey var. MİCHELLE KNİGHT

Michelle Knight 2002 yılında, Ariel Castro isimli bir okul servisi şöförü tarafından kaçırılıp, on yıldan uzun bir süre taciz, tecavüz ve işkenceye maruz kaldı. 2003 yılında Amanda Berry, 2004 yılında da Gina Dejesus tutsak olarak Michelle’e katıldı. 6 Mayıs 2012’te bir fırsatını bulup tutsaklıktan kurtulmalarının ardından , bu olay dünyada büyük yankı uyandırdı. Şimdi ise binlerce kişinin merak ettiği konu şu : O evin içinde neler oldu? Üç kadın akıl almaz işkencelere dayanacak gücü nasıl buldu?

Michelle Knight, gözler önüne serdiği bu sarsıcı hikayesiyle suskunlar için bir ses, her yıl kaybolan binlerce çocuk ve genç için güçlü bir sembol oluyor.

Yazar : Michelle Knight

Yayınevi : Martı

Sayfa Sayısı : 288

Leave a Reply

Your email address will not be published.